Semix, pro zdravý život

Dobrý den, děkujeme moc za příležitost a zájem, blíže seznámit testující Noozies se společností Semix. Nyní, řeklo by se, „kostky jsou vrženy“, probíhá testování produktů v komunitě ostřílených testujících :-) Sledujete průběžné hodnocení? Co pro vás takto přímá vazba od zákazníků vlastně znamená?

O tento projekt jsme projevili zájem již v loňském roce, kdy jsme získali první zkušenost s brandnooz boxem. Tento systém prezentace nás zaujal, ale byly před námi důležitější projekty. Hodnocení sledujeme a moc se těšíme na zpětnou vazbu, která bude nejdůležitějším podnětem k vyhodnocení úspěšnosti celého projektu. Názor potenciálních zákazníků nás zajímá. Je velmi důležité vědět, jak na zákazníka působí naše produkty, jak mu chutnají, jak vnímá naši značku, zda nás zná.

semix na blog budova

Jedním z produktů, které aktuálně testujeme, je Semix mleté lněné semínko. Řekl bych, že jistě pro mnoho testujících první příležitost, takto zajímavý produkt ochutnat a vyzkoušet, včetně mě. Prozradili byste nám tip na vaše oblíbené použití produktu v kuchyni?

Ano, lněné semínko mleté ochucené je opravdu zajímavý výrobek a moc dobrý! Plný omega-3 mastných kyselin (z řady nenasycených mastných kyselin). Výrobek obsahuje mimo jiné také 5 důležitých minerálních látek (vápník, hořčík, fosfor, zinek a železo), je bez konzervantů. Jde o produkt s vysokým obsahem vlákniny. Teprve pokud narušíte strukturu semínka, pak má pro tělo ty správné blahodárné účinky. Od nás ho máte připravené k okamžitému použití, je již namleté! Jedná se o unikátní, navíc šetrný způsob zpracování. Použití je velmi jednoduché a intuitivní, můžete jej konzumovat samotné nebo přidat do jakéhokoli jídla. Nejčastěji se přidává do snídaňových cereálií, do mléka, tvarohu, jogurtu, kde ve spojení s bílkovinou má ten nejlepší účinek a dodá tělu maximum. Lněné semínko mleté můžete použít do smoothie, ovocných salátů, pečiva, těst apod. Určitě stojí za to pročíst si brožurku s tipy a několika návody na použití, která je součástí boxu. Po otevření doporučujeme uchovávat v lednici. Už jste jej vyzkoušel? Co na něj říkáte?

…no dobře, přiznám se, že mi produkt okamžitě “zabavila” manželka a zatím to nevypadá, že by se chtěla dělit. Ale určitě příležitostně moc rád zkusím..

:-)

Vyzkoušeli jste u vás také produkty z aktuální zásilky brandnooz box? Pokud ano, který produkt vás nejvíce zaujal? :-)

Ano, vyzkoušeli. Každému vyhovuje jiný výrobek, dle toho, co žijeme. Kolegyně, které mají děti, obdivovaly výrobek Dinosaurus, vtipné balení paštik. Jiní zase dali přednost speciální nabídce pudinků a ostatní pitnému režimu… Který výrobek nejvíce zaujal, se nedá jednoznačně určit.

box zari na blog

Kdybyste měli vyjmenovat 3 základní hodnoty, jež reprezentují filozofii vaší firmy, které by to byly?

kvalita – spolehlivost – příroda

Moc děkuji, to je sympatické…
Semix je česká firma se sídlem v Oticích u Opavy. Pobočky má na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, produkty vyváží nejen téměř do všech států Evropy, ale třeba i do Izraele, Chile či dalekého Japonska. Jeden by řekl, i dva, klobouk/y dolů. Na čem z nabídky vašich produktů si pochutnávají v tak exotické zemi, jako je Japonsko, či v Izraeli, které je známo svými velmi přísnými pravidly…

Snažíme se :-) Japonsko si pochutnává na našich müsli srdíčkách, kde jsou základem ovesné vločky. Izrael velmi zaujalo naše bezlepkové křupavé müsli.

mapa

Na vašem webu si lze poměrně jednoduše dohledat, že se společnost Semix aktivně angažuje na širších společenských aktivitách a tématech. Namátkou snad, účast v Koalici proti palmovému oleji, osvěta o redukci přidaného cukru v potravinách či v regionálních projektech na obnovu přírody. Rozumím tomu dobře, že vnímáte podnikání výrazně i jako poslání a příležitost, podílet se na kultivaci přírodního a společenského prostředí?

Přesně tak, kultivace přírodního a společenského prostředí, jak jste to nazval, je pro nás velmi důležitá.

Častým společenským tématem dneška je problematika použítí palmového oleje v potravinářském průmyslu. Semix je členem Koalice proti palmovému oleji. Jak problematiku jeho využívání vnímáte?

Jak už bylo zmíněno výše, jedním z našich hlavních pilířů je ochrana přírody, a proto nemůžeme a ani nechceme podporovat používání a zejména způsob získávání palmového tuku. Palmový tuk jsme ve výrobě přestali používat nejen na základě podnětů z trhu. Našich zákazníků si velmi vážíme a je pro nás velmi důležité znát jejich názor, maximálně uspokojit jejich přání a potřeby. Máme excelentní tým vývojových technologů, kterým se po dvou letech podařilo palmový tuk zcela nahradit.

Z dalekých krajů, dovolte mi zpět k nám.. Snažíte se k produkci využívat převážně českých dodavatelů. Jde to? Pokud ano, z jakých oblastí a do jaké míry je pro vás právě faktor regionality pro výběr dodavatelů podstatný?

Snažíme se podporovat zejména místní zemědělce a vykupovat suroviny od nich. Jsme patrioti. Bohužel to není vždy možné.

semix vyroba blog

Nyní čistě praktický dotaz. kde můžeme produkty Semix nakoupit?

Zákazník si může výrobky objednat přes náš internetový obchod www.zdravyzivot.com. Naše výrobky najde v prodejnách zdravé výživy. Z řetězců lze doporučit drogerii Rossmann, DM drogerii, Globus, Lidl, Kaufland, Penny Market, Coop, Ahold.

Nebyli bychom z brandnooz, kdyby tento dotaz nepadl. Připravujete aktuálně uvedení novinek na trh?

Ano, samozřejmě! V brzké době se můžete těšit na rozrůstající se řadu našich vynikajících kaší. Bude se jednat o novou produktovou řadu Ovesných kaší bez lepku omega-3. Více nebude prozrazeno. Těšte se!

Tak to vypadá moc zajímavě, zákazníci se mají, určitě nač těšit.

No a již nám zbývá jen tradiční dotaz na závěr. Společnost Semix se nachází v malé vesničce Otovice poblíž Opavy. Jakou turistickou zajímavost, atrakci či lokalitu ve vašem okolí byste dooporučili těm, kdo zavítají do vašeho kraje?

Navštívit naše přírodní areály, o které se aktivně staráme, více najedete na www.natura.semix.cz Moravskoslezský kraj je celkově nádherný, jsou tu Jeseníky, Beskydy, spoustu kulturních památek, technických památek, hradů a zámků. Každý si přijde na své.

Moc děkujeme, milí Semix!

A jako bonus na závěr: Příprava proteinového nápoje! :-)

 

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *