Limitka Jupí Hřejivý sirup a taky o sirupech

Dobrý den Petro, dříve platilo, co domácnost, to baculatá láhev klasického sirupu na lince v kuchyni. Mám takový pocit, že jsme vždy byli sirupovou velmocí, souhlasíte? 

Určitě ano, i když víc než skleněné láhve se dnes prosazují elegantní a praktické plastové obaly. Sirupy u nás pijí téměř všichni – mladí i starší, muži i ženy, s nižším i vyšším příjmem, ze všech koutů naší republiky. Průměrně každý z nás za rok vypije 5 litrů sirupu, což odpovídá 7 běžným sirupovým láhvím. A to není zrovna málo.

Platí to tedy ještě i dnes…

Sirupy jsou oblíbené stále. Jsou rozumným zpestřením pitného režimu, jehož základem by vždy měla být čistá voda. Také se rozšiřují možnosti, jak sirup používat – kromě běžného míchání s kohoutkovou vodou je lze míchat s perlivou vodou a snadno si tak vyrobit limonádu, nebo je přidat do koktejlů, do čaje, použít na zdobení moučníků nebo na výrobu zmrzliny.

Na trhu se objevují i nové, zajímavé kombinace chutí. Jupí v létě představilo paletu “ovocných Koktejl sirupů”. Kde hledáte v průběhu příprav uvedení novinek inspiraci? 

Inspirací nám jsou často sami spotřebitelé. Ti si zamilovali náš sirup „Limetka & máta“, což jsou dvě hlavní ingredience koktejlu s názvem mojito. A odtud byl už jen krůček k přípravě další příchutě „Melounové mojito“ a pak i k celé koktejlové řadě.

Na období podzim/zima připravila značka Jupí novinku – řadu Hřejivých sirupů, které jsou určeny především do horké vody. Skvělý nápad! Doma testujeme Hřejivý dotyk a moc nám chutná, vybavuje se mi nostalgická vzpomínka na vůni Vánoc…

Na začátku byla skutečně vzpomínka na příjemnou a voňavou atmosféru vánočních trhů, kde si pro zahřátí můžete dát různé kořeněné příchutě zimních horkých nápojů. A tu jsme se přesně snažili do našich sirupů přenést. Věříme, že se nám to povedlo. :-)

Příjemně mě překvapila zadní etiketa, složení sirupu…

Se značkou Jupí si zakládáme na kvalitní receptuře, kde nemá místo žádná zbytečná chemie. Naše sirupy jsou přirozeně husté, a tak nemusí obsahovat žádná umělá zahušťovadla, stabilizátory nebo gumy, umělá sladidla ani konzervanty. Barveny jsou přírodními extrakty. Kéž by bylo víc lidí, jako vy, kteří si etiketu důkladně přečtou. :-)

Sledujete i reakce testujících na brandnooz.cz

Ano, sledujeme je velmi pečlivě. Zpětná vazba je pro nás moc důležitá a může být inspirací pro další inovace. Moc nás těší, že první ohlasy na Hřejivé sirupy jsou skvělé.

Které z dalších variant této řady doporučujete vyzkoušet? Která vám chutná nejvíce? :-)

Podle mě jsou skvělé všechny. :-) Moc mi chutná Hřejivý dotyk, který jste měl možnost vyzkoušet i vy, mezi kolegy je hodně oblíben i Hřejivý sen s citronem, zázvorem a medem. Mými tajnými favority jsou ale dvě příchutě Hřejivý Orient a Hřejivé srdce, které půjdou jen do vybraných řetězců.

Moc moc děkujeme. V titulku jsme slíbili pro příznivce sirupů Jupí soutěž, pojďme na ni! Co jste si pro Noozies připravili?

Pošlete fotku vašeho nastylizovaného nápoje s použitím Jupí Hřejivého Sirupu nejpozději do 30. října na info@brandnooz.cz nebo připíchněte na facebook brandnooz.

5 autorů nejkreativnějších příspěvků získá balíček Jupí Hřejivý koktejl sirup!

No bezva, a kdy soutěž začíná?

Teď hned! :-)

Petro, pěkně děkujeme za rozhovor a za soutěž!

JUPI_zima_KV_A2_FINAL2(1)

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *