Zdraví v brandnooz boxu

Jelikož je léto již za dveřmi, rozhodla jsem se žít zdravěji a místo přesolených a mastných chipsů sáhnout raději po těch zeleninových. Co osud nechtěl, na trhu se objevila spousta zdravých pochoutek, které mi byly doručeny v dalším brandnooz boxu. Má radost z toho balíčku byla nesmírná.

Brandnooz box obsahoval mimo zmiňovaných zeleninových lupínků také konzervovanou cizrnu, kterou jsem použila do salátu. A musím uznat, že si pochutnali všichni, kteří jej jedli. Nikdo nepoznal, že se jedná o cizrnu konzervovanou, což považuji za zásadní. Opravdu pochoutka od společnosti Bonduelle.

brandnooz-box-unor-mensi

„Racio simply med,“ přečetla jsem na obalu a zvědavost mi nedala, musela jsem okamžitě ochutnat. Ochucené pufované chlebíčky jsem do té doby neokusila, ale díky brandnooz boxu se staly součástí mého jídelníčku. Opravdu lehká svačinka, po které díky medu nemám potřebu zakousnout se do čokolády. Od Wasa sandwichů jsem také očekávala, že se stanou součástí mé kabelkové restaurace (rozuměj, je třeba mít něco v kabelce, když tě přepadne nečekaný hlad), ovšem byla jsem zklamaná. Sýrové výrobky příliš nepreferuji, ani na ně nemám přehnané nároky, ale přesto jsem očekávala sýrovou chuť. Dostalo se mi však umělé chuti a při zjištění ceny jsem byla rozhodnuta, že se na menu v mé kabelce opravdu neobjeví.

Chuť jsem si ovšem zlepšila s ovesnými polomáčenými sušenkami Emco. Přestože by čokoláda mohla mít větší podíl pravé čokolády, byla chuť luxusní. Hned následující den jsem si je zakoupila „do zásoby“. Tento výrobek se nakonec stal mým pomyslným vrcholem únorového brandnooz boxu.

V lepší náladě (po přísunu cukru do těla) jsem se rozhodla dále hledat vhodného kandidáta, který by se dostal do mojí kabelky. Toto teplé místo si nakonec vybojovaly Bohemia Natura vícezrnné krekrky – lehké, křupavé, konzumovatelné i za pochodu, prostě vítězné.

Za poslední dobu mi mimo jiné v hlavě utkvěla reklama na polévky ve vaničce Vitana Grunt, takže když jsem ji objevila v boxu, byla volba obědu na následující den jasná. Čekala jsem, že bude více podobná domácím, ale spíše bych ji přirovnala k „pytlíkovkám“. Oceňuji však rychlost rozpouštění a nápaditost balení. I když není nad domácí, budu mít vždy alespoň jednu v záloze, člověk nikdy neví.

Pokud bych hodnotila tento box jako celek, musím uznat, že mě potěšil. Zkusit se má všechno a díky brandnooz boxům je to bez zdlouhavých nákupů a navíc levně!

Barbora (redakce sRecepty.cz)

Souhlasíte s tímto názorem? Píšete rádi? Pošlete nám vaši recenzi :)

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *